KÕIK KORTERID ON MÜÜDUD

VALMIS 2018

Kuljuse Villa puhul on tegemist hoone rajaja Mard Kuljuse visiooni järgi taastatatud hoonega endises hiilguses. Uus maja rajati vana maja vundamendile ja vastab kõigile tänapäeva nõuetele nii ventilatsiooni kui soojapidavuse suhtes. Nõmme miljöösse sobituv hoone taastatakse endisaegses hiilguses ja tuuakse elule tagasi Nõmmele omase auraga maja, mis sobitub kenasti ansamblisse täna krundil paikneva väiksema eramuga. Kunagi olemas olnud ja tänaseks hävinenud kortermaja taastamine parandab kogu tänavapildis puudu olnud osa ja taastab esialgse terviku.

Hoones  on 7 omanäolist korterit. Enamus kortereid on läbi maja planeeringuga, mis tagab igale korterile piisava valguse ja võimaluse nautida sisehoovi rahu ning vaikust koos päikesepaistega. Kõikidesse korteritesse rajatakse ventilatsioon ja õhk vesi küttesüsteemi baasil radiaatorküte, vannitubades elektriline põrandaküte. Kõikides korterites on kaminavalmidus, kolmanda korruse korteris saun. Esimese korruse korterite juurde hakkab kuuluma mõtteline osa kinnistust kasutuskorra alusel, mis võimaldab seda ala kasutada oma privaatse terrassina. Osadel korteritel on ka oma privaatne sissepääs . Teise korruse korteritel on kõrge avatud katuslagi, mis tagab avaruse ja annab korterile Nõmmele omast hõngu. Kolmanda korruse korteril on oma privaatne 24 m2 rõdu mis avaneb päikese poole, samuti kuulub selle korteri juurde alates teisest korrusest kogu torniosa, kuhu saab rajada soovi korral privaatse lugemisnurga koos raamaturiiulitega.

Krundile mahub kenasti eraldatud puhkeala maja elanikele ning lastele kes saavad turvaliselt oma hoovis mängida ilma, et vanemad peaksid muretsema. Samuti mahub krundi teise otsa kogu vajalik parkimine kümnele autole.

Projekteeritud korterelamu krunt aadressiga Kaevu tn 2 (endine aadress Pärnu mnt 215) paikneb Tallinna Nõmme linnaosa Rahumäe asumis. Kinnistu katastriüksuse number on 78404:402:0036, pindala on 1 966 m2 ning sihtotstarve 100% elamumaa.

2016 aastal

ehitatakse

7

korteriomandit

406 ruutu

elupinda

1966 ruutu

hooviala

10

parkimiskohta

SOOVID PROJEKTI KOHTA ROHKEM INFOT?

© 2023 - FISK OÜ | FISK Kinnisvara